Burçlar

Burçların Sosyal Yaşam Uyumları Hakkında Detaylar!

Burçların Sosyal Yaşam Uyumları Hakkında Detaylar! Astroloji tarafından yapılan gökyüzü olaylarının incelenmesi sonucunda burçların sosyal yaşam uyumları belirlendi. İşte merak edilen detaylar yazımızda..

Burçların Sosyal Yaşam Uyumları Hakkında Detaylar! Sosyal yaşam uyumunuzun burcunuzla bağlantısı olduğunu biliyor muydunuz? Peki hangi burçlar sosyal hayatında daha uyumlu kimler daha uyumsuz?

Koç Burcu ve Sosyal Yaşam

Koç burcu sosyal yaşam konusunda her alana uyum sağlayabilme özelliklerine sahiptir. Bu özellikleri ile ön plana çıkarlar. Birinci sınıf hayatı yaşar ve buna uygun şekilde davranırlar. Koç burcu sosyal hayatta ön plana çıkmak ister. Dolayısı ile kimle uyum sağlayacak kimle uyum sağlamayacak bu konuda çok iyi ve kesin sonuçlar ile ön plana çıkar. Klas olmaları, hayatın belirli özelliklerini ön plana çıkarmaları ve hayatı bu noktada yaşamaları ile gündemdedir. Aslında koç burcu sosyal yaşamında da liderdir diyebiliriz. Ona uyum sağlayacak olan burçlar ile ilişkisi muhakkak olacaktır. Ancak son söz sosyal ortamda bir aslan yoksa, koç burcunda olur.

Boğa Burcu ve Sosyal Yaşam

Boğa burcuna baktığınız zaman aslında bu burcun uyumlu olma konusunda çok da bir çabası yoktur. Bu burç ile tartıştığınız zaman siz kaybedersiniz. Boğa burcu sosyal yaşantısı konusunda arkadaşlarına ya da nazının geçtiği kimseler karşı acımazsız olabilirler. Özellikle dışarıdan bakıldığında dışarıdaki insanlara uyum sağlıyor gibi görünseler dahi aslında uyumlu değil, kendi başlarına buyruk bir hal içindedirler. Uyumlu olmak konusunda bir çabaları yoktur. Bu nedenle insanların ne düşündüğünü tam anlamı ile yapamazlar. Empati yetenekleri sosyal hayatta gelişmeyen bir burçtur.

İkizler Burcu ve Sosyal Yaşam

İkizler burcu dengesiz tavırları ile bilinir. Bu duruma bakıldığında sosyal hayat içinde de ön plana çıkan tavır ve davranışları söz konusudur. Hal böyle olunca da bazen uyumlu bazen uyumsuz olmaları bu alanda da karşımıza çıkan konulardandır. İkizleri sosyal hayatta sıkmamak gerekir. Sıkılmadığı sürece sizinle uyum içinde çalışmaya odaklı yaşarlar.

Yengeç Burcu ve Sosyal Yaşam

Uyum sağlama konusunda sosyal hayatta yengeçlere güvenmek gerekir. Çünkü yengeçler sosyal yaşantıda uyumlu bir burçtur. Her burç ile hemen hemen uyum yaşayabilir. Sorunları dert etmeler, diğer kişilerin sorunlarını kendi dertleri gibi kabul etmeleri gibi etmenlere bakıldığı zaman da yengeçler aslında uyumlu görünür. Ancak yengeç burcunda bir süre sonra ego körlüğü denilen duruma yatkınlık çok fazladır. Bir yengeç ile evliyseniz, bir yengeç ile arkadaşsanız, sürekli sizden özür bekler. Kendileri hiçbir şey yapmadıklarını iddia eder.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu