Moda

Yeni Akım Balık Kuyruğu Kaşlar

İlk duyulduğu zaman insanlar garipse de yeni akım balık kuyruğu kaşlar bu yılın oldukça ilgi gören kaş modelleri arasında yer alıyor.

Balık kuyruğu şeklinde yapılan farklı kaş modellerini seven kişiler aracılığı ile daha çok tercih edilmektedir. Farklı bir akım olan kaş modeli balığın kuyruk bölümüne benzemesi ile dikkat çekmektedir. Pek çok kişinin internet üzerinden paylaşmasıyla beraber ünlü duruma gelen bu kaş modellerini yapmak biraz cesaret isteyebilmektedir. Ortaya çıktığı andan itibaren tüm dünyada hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Bu moda kadınlarla beraber yanı sıra erkekler tarafından da ilgi görebilmektedir. Ortaya çıkan bu akım gün geçtikçe daha da büyüyor.

Nasıl Yapılır?

Bakıldığı zaman balık kuyruğu kaş modelleri kaşın tıraş edilmesiyle olacağı düşünülmektedir. Bununla beraber böyle bir uygulama yer almamaktadır. Bununla beraber kaşın ara bölgesinde boşluk yaratmak için pudra ya da fondöten kullanılarak yapılmaktadır. Kaşın uç bölgesini yukarı kaldırmak adına kullanılacak olan malzeme ise isteğe bağlı şekilde değişebilmektedir. Bu konuda genel olarak kaş kalemleri ve farkları tercih edilebilmektedir. Bu sayede sizde daha doğal bir görüntü elde edebilirsiniz.

Balık Kuyruğu Kaş Modelleri

Bilindiği gibi kaş yapısı yüz güzelliği ön plana çıkaran bölümü olarak yer almaktadır. Bu nedenle kaş şeklinin ne şekilde bulunduğu tamamen yüz görüntüsünü etkileyebilmektedir. Genel olarak insanlar tercihlerini kalın görünümlü kaşlardan yana kullanmaktadır. Bununla beraber bazı insanlar da sıradanlıktan sıkılarak tercihlerini farklı kaş modellerini kullanabilmektedir. Bu modelleri içerisinde en dikkat çekenler arasında balık kuyruğu modelleri yer almaktadır. Özel şekilde verilerek yapılan bu kaş modelleri sosyal medya üzerinde hızlıca yayılan bir akım haline dönüşebilmektedir. Ufak makyaj hileleri kullanılarak elde edilen balık kuyruğu kaşlar yüz güzelliğine farklı bir boyut sunabilmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu