Moda

Vamp Giyim Tarzı Nedir

Vamp giyim tarzı kadınlara şehvet katan, ağırlıkla siyah renkleri tercih edilen kışkırtıcı ve çekici bir tarzdır. Peki vamp giyim tarzı nedir ve nasıl kombinlenir?

Koyu Renkler

Çok eski yıllardan bu yana varlığını sürdüren vamp giyim tarzı, günlük hayatın her zaman içinde yer almıştır. Vamp giyim tarzının en önemli noktası koyu renktir özellikle ise siyah. Deri etek, elbiseler, dantel ve metal detaylar, kalın topuklu ince veya uzun çizme\botlardır. Siyah renge ruhunuzu kırmızıya ise şehvetinizi katmalısınız. Vamp giyim tarzını elde edebilmek için çok çaba sarf etmeye gerek kalmadan, sıradan bir koyu renge eklenecek kadife ve dantel aksesuarlarla vamp tarzını yakalamanız mümkündür. Zarafetin ve feminenliği ön plana çıkarmak isteyen kadınların tercih ettiği bir tarzdır.

Deri Parçalar

Çekici parçalar dediğimizde aklımıza ilk gelen şey elbette deri parçalardır. Deri taytlar, dar kesim deri etek ve uzun deri olan çizmeler bu tarzın vazgeçilmezleridir. Ayakkabı ve kıyafetlerde siyah rengin seçilmesinin yanı sıra abartı bir makyaj ve ayrıca yüksek topuklu ayakkabılar vamp giyim tarzının vazgeçilmezidir.

Koyu Ton Makyaj

Bakışlarınızı daha derin yapacak buğulu bir makyaj ve dudaklarınızı ortaya çıkaracak koyu renk rujdan daha çekici ne olabilir ki? Tamamlayıcı olan koyu makyaj vamp giyimin olmazsa olmazıdır. Ten renginiz açık renk ise rujunuzu kırmızı tercih etmeniz sizi öne çıkaracaktır.

Dantel Detaylar

Dantel dediğimizde ilk başta ne kadar romantizmi hatırlatsa da doğru parçalarda doğru dantel detayları çekiciliğe çekecek kadar güçlüdür. Daha özgün görüntü elde etmek istiyorsanız dantel detaylar fena fikir değildir.

Büstiyerler

Kadınların kullandığı büstiyerlerin deri, dantel detaylı ve ayrıca koyu renkli olanları bu tarzın vazgeçilmezi desek abartmış olmayız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu