Moda

Mayo Seçimi Nasıl Olmalı? Vücut Tipinize Göre Mayo Seçimi

Mayo seçimi nasıl olmalı? Vücut tipinize göre mayo alırken dikkat edilecek noktalar nelerdir? Mayo almadan önce neye göre hareket etmeniz gerekiyor? Tüm soruların cevabı makalemizde yer almaktadır.

Mayo seçimi nasıl olmalı? Vücut tipinize göre en uygun mayo seçimi nasıl olmalı? mayo alırken dikkat edilecek noktalar arasında ilk olarak vücut kilo durumu olacak. Vücut ölçülerinize uygun olan bir seçim yapmanız durumunda, çok ha avantajlı bir şekilde kullanacaksınız. Sonrasında rahatlığı önemlidir. Ardından rengi, duruşu gibi daha çok görsel üzerinden bir karar vermeniz beklenir.

Bedene Özel Mayo

Mayo seçiminiz mutlaka bedeninize özel olmalı. Örneğin karın yağları sorunu yaşayan bir kişi, mutlaka mayo seçimini yüksel bel yapmalıdır. Daha fit gözükmesi açısından iyi bir seçim olacaktır. Bel çevresi sorunu yaşayan, yanları olan kişiler için mutlaka tercih edilmesi gereken ilk mayo türü. Aynı zamanda vücudunuzun diğer bölgelerine göre de üst mayo modelleri seçerek tam anlamıyla vücudunuza uygun olan bir mayo kombini yapabilirsiniz.

Göğsü büyük olan kadınlar için straplez mayo önerilmez. Bunun dışında iki askılı olan mayolar ve desteksiz modeller önerilir. Sizi daha zayıf ve güzel gösterecektir. Toparlayıcı bir görüntüsü olacaktır. Mayonun kullanımı da son derece pratik ve şık olacaktır. Mayo modelleri arasından bedeninize uygun olan bir seçim yapmanız önemlidir.

Vücut Şekline Göre Kumaş Seçimi

İkinci olarak dikkat etmeniz gereken konu mayo kumaşı oluyor. Mayo kumaşında dikkat edilmesi gereken, kolay kurumasıdır. Aynı zamanda terletmeyen ve yapışmayan özellikli olan kumaşlar sayesinde denize girmek çok daha keyifli olacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız halinde, severek kullanacağınız bir modeli tercih etmiş olursunuz. Dilerseniz bu modeller arasından seçim yaparken kumaş türünü de göz önünde bulundurun.

Mayo Bedeni

Satın alma aşamasında mayoların denenmesi istenmez. Bunun için beden seçimi konusunda son derece özenli olmalısınız. Mayo bedeni seçerken, tam olarak bedeninizi almaya özen gösterin. Çünkü mayo bedeni büyük olduğunda da küçük olduğunda da rahat ettirmez. Tam olarak bedeninizi alın.

Vücuda Uygun Mayo Rengi

Son olarak mayo renkleri arasından özenle seçim yapın. Sizin için sunulacak olan renkler, son derece geniş bir yelpazede olacaktır. Tamamen size yakışan ve modeli de gösteren renkler arasından seçim yaparak mayonuzu alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu