Burçlar

İkizler Burcu Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri

İkizler Burcu Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir? Sen nasıl bir burçsun, dedirten ikizler; çok yönlülüğü ile hava grubunun en çılgın burcudur. Hızlı ve keskin zekâsı, çabuk kavrama yeteneği ve hazırcevap özelliği ile yönetici gezegeni Merkür’ün hakkını veriyor.

İkizler Burcu Kadını ve Erkeğinin Genel Özellikleri Nelerdir? Zihninin hiç durmadan çalıştığı söylesek abartmış olmayız. Hayata algılamak, gözlemlemek üzere gelmiştir. Sürekli olarak merak etme ve öğrenme talepleri bulunur. İletişimin gezegeni olarak kabul edilen Merkür, ikizler burcuna muazzam bir iletişim kabiliyeti sunmuştur. Bu sayede çevresinde bulunan kişileri etkilemekte hiç de zorlanmazlar. Bunun yanında kararsız bir yaşam tarzı da ikizler burcunun en belirgin özelliğidir. Sürekli karar değiştirir ve bir türlü bir konu da sabitlenemez. Bu da her türlü ihtimali hızlıca düşünüp analiz etmesinden kaynaklanır. Burçlara dair her şey anlatılırken en zorlanılan burç, ikizler burcudur. Zira biz yazarken bile değişme ihtimalleri vardır.

İkizler Kadını

Çok yönlü kişilikleri ile ön plana çıkan, son derece ilgi çeken İkizler kadını; her konuda fikir üretebilecek donanıma sahiptir. Onları anlamak ve etkilemek düşünüldüğü gibi hiç de kolay değildir. Kandırmayı asla düşünemeyeceğiniz İkizler burcu kadını, kıvrak bir zekâya sahiptir. Muhtemelen siz A derken, o alfabeyi sıralamış olacaktır. Baskı ve hesap oran bir tavırdan hiç mi hiç hoşlanmazlar. Bir konuda karar kılma yönleri oldukça zayıftır. Tercihte zorlanırlar. Bu yüzden olgun yaşlarda evlenmesi çok daha doğru olacaktır. Gençlikte yaptığı evlilik daha sonra ona hayal kırıklığı yaşatabilir.

İkizler Erkeği

Bu burcun erkeği, aynı anda birçok şey düşünebilir. Fikriyatı her dakika değişebilir. Çok yönlü bir bakış açısına sahiptir. Adapte olmakta zorlanabilirsiniz ancak çekiminden kaçamazsınız. Sorumluluk duyguları gelişmemiştir. Bu yüzden ikizler erkeğinin evlilikleri çoğu zaman hüsranla sonuçlanabilmektedir. Neşeli, güleç ve sıcakkanlı yapıları, tüm bakışları üzerine çekmesini sağlar. İlgi ve alâkadan çok hoşlanan İkizler burcu erkeği için bu, deyim yerindeyse körün istediği bir göz Allah verdi iki göz durumudur. Her tarz konuda bilgiye sahiptirler çünkü araştırıp öğrenmeyi çok severler. İkizler burcu erkeği zor gibi görünse de her daim aranılan bir tiptir.

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu