Dekorasyon

Giysi Dolabınız İçin Pratik Bilgiler

Dolabınız üzerinde atmaya kıyamadığınız kıyafetleriniz varsa bu yazı tam size göre. Giysi dolabınız için pratik bilgileri sizlere sunuyoruz. Yerinizden ya da düzeninizden çalan fazla kıyafetlerden tamamen kurtulmak için gardırop detoksu gerçekleştirebilirsiniz.

Gardırop detoksu yapabilmek kulağa zor gibi gelse bile, farklı metotlardan faydalanarak fazla kıyafetlerden kolayca kurtulabilirsiniz.

Dolabı Boşaltın

Giysi dolabı düzenleme konusunda sizin de birkaç güne ihtiyacınız yer alabilmektedir. Bu konuda en uygun zamanlar arasında hafta sonu veya ev içerisinde geçirdiğiniz herhangi bir tatil zamanı yer alabilir. İlk olarak giysi dolabı ve şifonyer gibi farklı depolama alanları içerisinde ne kadar kıyafetiniz bulunuyorsa tamamını dışarı çıkarmanız gerekmektedir. Kıyafetlerinizi görebilmek adına geniş bir kullanmalısınız.

İlk olarak kutu içerisinde devamlı olarak kullandığınız ve sevdiğiniz giysileri koyabilirsiniz. İkinci kutuya eski hale getirilmiş, yıpranmış veya modası geçmiş olan kıyafetlerinizi atabilirsiniz. Bu kutu içerisinde tamamen giyilebilir durumda olanları kullanmanız gerekmektedir. İlk koli içerisinde yer alan kıyafetleri düzenleyerek dolabınıza yerleştirmeniz gerekmektedir. Kutu metodu üzerinde, sona karar verilmesi gereken tek bir koli kalmaktadır.

Kıyafet Düzenine Dikkat Edin

Modaya uygun olarak giyinmeye özen göstermeye devam eden stil sahibi kişiler her zaman daha fazla alışveriş gerçekleştirmektedir. Her sezon değişme gösteren trendlerle birlikte dolaplarına yeni parçalar eklemektedir. Kıyafetleriniz içerisinde eleme gerçekleştirirken mutlaka sahip olunması gerekecek, iyi durumdaki basic parçaları bir kenara ayırmanız gerekmektedir. Sizde giysi dolabı önerileri ile beraber giysilerinizi daha düzenli şekilde kullanabilirsiniz.

Genel olarak bir giysi bizi yansıtmasa bile anlık beğenilerle satın almaya devam ediyoruz. Bazen de tek başına harika olarak yer alan bir bluzu diğer kıyafetlerimizle uyduramayabiliyoruz. Bu nedenle o giysilerin vazgeçilebilir olduğunu bilmeniz gerekmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu