Güzellik

Büyük Göğüslere Sahip Olmak İçin Uygulayabileceğiniz 5 Yöntem

Daha iri ve daha çekici görmeyen gözlere sahip olmak genellikle kadınların tamamının hayalidir. Tabii ki daha iyi görünen göğüsler sadece büyüklükte örtülmüyor aynı zamanda göğüslerin sıkı ve göz alıcı görünmesi de gerekiyor. Son dönemlerde kadınların imdadına bu konuda üstüne etkili göğüs büyütücü kremler yetişiyor. Düzenli kullanımı durumunda bu kremler sadece birkaç hafta içerisinde düzgün orantılı ve daha dolgun görünen göğüslere ulaşmanızı sağlıyor. Üstelik bu kremlere para ödemenize de gerek kalmıyor evinizde kendiniz kremleri yapabiliyorsunuz.

En Etkili Göğüs Büyütme Kremleri

Göğüs büyütme ameliyatları için genellikle yüksek ücretler isteniyor. Aynı zamanda ameliyatı sonrasındaki süreçte bir hayli ağrılı ve sancılı geçiyor. Piyasada birçok göğüs büyütme kremi bulmak mümkün fakat istediğiniz boyutta göğüslere sahip olabilmek için yine Servet ödemeniz gerekebilir. Ama daha büyük göğüslere kavuşmak için kendi hazırlayabileceğiniz üstelik çok düşük maliyetlere kremlerde var. Bugün sizlere doğal göğüs büyütücü krem tarifleri vereceğiz.

Çemen Otlu Meme Büyütme Kremi

Eğer daha büyük ve daha dolgun görünüm göğüslere sahip olmak istiyorsanız sizlere aradığınız desteği verecek olan mucizevi Bir karışımın tarifini vermek istiyoruz. Hemen kalemi kağıdı hazırlayın ve tarifimizi yazın;

Malzemeler:

Yarım yemek kaşığı rezene

4 Yemek kaşığı çemenotu

2 yemek kaşığı herhangi bir vücut losyonu

Yarım yemek kaşığı meyan kökü, frenk kimyonu ve anason

Yapılışı:

Bir tencerenin içerisine bir iki bardak kadar temiz suyu koyun ve kaynatın. Su kaynadıktan sonra yukarıda verilen bitkileri belirtilen ölçülerde teker teker suyun içerisine ekleyerek karıştırmaya devam edin. Kısık ateşte karışımı Bir saat kadar kaynatın. Bu sırada karışım tamamen paylaşacak, Ocağın altını kapatın ve demlemek üzere üstünde bir kapakla örterek biraz soğumasını bekleyin. Daha sonra vücut losyonunu karışımın içerisine döküm Ve pürüzsüz bir krem kıvamı alana kadar karıştırın.

Kullanımı:

Sıcak banyo sonrası gözeneklerin Tamamen açık olduğu en iyi uygun zamandır. Banyo yaptıktan sonra cildinizi durulayın ve göğüs büyütücü kremi memelerinize uygulayın. Karışımı uygularken hafif bir masaj yapın ve göğüslerinizde tamamen yedirin. Düzenli kullanmanız durumunda sadece birkaç hafta içerisinde göğüslerinizin 2 bedene kadar büyüdüğünü göreceksiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu