Güzellik

7 Farklı Doğal Karışımla Sivilcelerinizden Kurtulma Yolları

7 farklı doğal karışım alanında sadece doğal yöntemler etrafında sivilcelerden kurtulmak artık mümkün. Üstelik bu doğal yöntemler cilde de zarar vermez.

7 Farklı Doğal Karışımla Sivilcelerinizden Kurtulma Yolları! Sivilce için 7 farklı karışım alanında oldukça etkili olan yöntemler sizi bekler. Ergenlik, stres ve birçok sebepten ötürü sivilceler ortaya çıkmaktadır. Ancak doğal yöntemler eşliğinde cilde zarar verilmeden sivilcelerden anında kurtulabilirsiniz.

Doğal Karışımlar

Limon ve salatalık karışımı; Bu karışım doğal yöntemler alanında en çok kullanılanıdır. Salatayı rendeleyip limon ile karıştırmanız yeterli olacaktır.

Limon ve zerdeçal karışımı; Bu karışım da etkili olan diğer bir yöntemdir. Özellikle limon sivilcedeki tüm iltihabı anında öldürür. Sivilceden kurtulmak için doğal yöntemler arasında bu karışım yüzü de zerdeçaldan dolayı yakmaz.

Limon ve yoğurt; Yoğurt içerdiği besin değeri ile ön plana çıkar. Bu iki karışım doğrudan cildi onarır.

Limon karbonat; Karbonat özellikle sivilce ve köklerini öldürmede çok etkilidir. Bu iki karışım da doğrudan sivilceye ve lekelerine anında etki eder.

Limon, bal ve süt; Bu üç karışım hem beleyici hem de zengin bir içeriğe sahiptir. Sağlıklı bir karışım olduğu için tıpkı bir maske olarak görev yapar. Sivilce ve lekelerini anında giderir.

Limon ve şeker; Bu karışım doğrudan peeling işlevi de görmektedir. Yani sadece sivilce için değil peeling yapmak için de bu karışımı kullanabilirsiniz. Sivilce için 7 etkili karışım alanında limon ve şeker ön plana çıkar.

Limon ve aloe vera; Aloe vera genellikle bugün kozmetik dünyasının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Hem sivilceler üzerinde etkili olmakta hem de bir maske görevini üstlenmektedir. Üstelik oldukça da onarıcı bir etkisi vardır.

Yukarıda sıralanmış olan her bir karışım tüm cilt yapılarına uygundur. Yani yağlı, kuru ya da karma cilde sahip olan herkes bu 7 doğal karışımı rahatlıkla uygulayabilir. Böylece tüm sivilcelerden en kısa sürede kurtulmuş olacaksınız. Sadece sivilce de değil sivilceden kaynaklı olarak ortaya çıkmış olan sivilce lekelerinden de kurtulmuş olacaksınız. Sivilceden kurtulmak için şimdi bu  karışımlarla tanışıp büyük değişime hazır olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu