Yaşam

2015 Yazının Abiye Ayakkabı Modelleri Çok İddialı!

 

2015 Yazının Abiye Ayakkabı Modelleri Çok İddialı!

Yazın gelmesiyle birlikte düğünler, davetler de hızlanmaya başladı. Bu yaz moda dünyasına hakim olan renkli ve iddialı trendler davetlerin, partilerin vazgeçilmezi abiye ayakkabı modellerini de etkisi altına almış. Ünlü markaların 2015 ilkbahar-yaz abiye ayakkabı koleksiyonlarının tek kelimeyle çok iddialı modellerle dolu olması bunun açık kanıtı.

Transparan Abiye Ayakkabılar İle Çekiciliğiniz Tavan Yapsın

Bir davete katılırken ne kadar özenle hazırlanırsak hazırlanalım, en güzel elbiseyi giyip, muhteşem bir saç tuvaleti yapalım şayet ayakkabımız elbisemize uygun ve şık değilse davetin parlayan yıldızlarından biri olmayı başarmamız mümkün değil. Bu sezonun öne çıkan trendlerinden biri olan transparan, abiye ayakkabı modasına da damgasını vurmuş. Markaların koleksiyonlarındaki transparan abiye ayakkabı modelleri ile yalnızca elbiselerinizi kusursuzluğa taşımakla kalmayıp çekiciliğinize de tavan yaptırabilirsiniz. Unutmayın gerçek şıklık ve çekicilik ayrıntılarda gizlidir. Transparan abiye ayakkabıların en büyük özelliklerinden biri her renk kıyafetle uyum sağlamaları. Bu sayede aynı ayakkabıyı farklı davetlere katılırken giyeceğiniz elbiselerle birlikte kullanma şansına da sahipsiniz.

Her Devrin Modası: Dantelli Abiye Ayakkabı

Dantel yüzlerce yıldır feminenliğin ve zarafetin simgesi olarak moda dünyasının en önemli parçalarından biri. Dantelli abiye ayakkabılar da bu nedenle her devrin modası olmayı başarıyor. Markaların abiye ayakkabı modellerinde dantelli tasarımlara bu denli çok yer vermesinin nedeni de bu. Düğün, nişan gibi özel günlerde giyilen gelinlik ve abiye elbiseleri tamamlamak için dantelli abiye ayakkabılardan daha uygun bir seçenek olamaz!

Markalar dantelli abiye ayakkabı modellerinde farklı renk seçeneklerine de yer vermişler, bu sayede elbiselerinizle uyumlu ayakkabıyı bulmakta hiç zorlanmayacaksınız.

Metalik Abiye Ayakkabılar Bu Yaz Çok Trend

Ayakkabı modasında son birkaç sezondur esen metalik fırtınası bu yaz deyim yerindeyse doruğa çıkıyor. Tabi ki abiye ayakkabılar da bu fırtınadan paylarına düşeni, hem de fazlasıyla almışlar. Metalik abiye ayakkabı modelleri markaların 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarının en önemli parçaları arasında yerlerini almış. Gold yani altın rengi ve gümüş rengi modellerin yanı sıra bakır metalik modeller de beğeniye sunulmuş. Metalik ayakkabıların birçok farklı renkle kusursuz uyum sağlaması sayesinde bu ayakkabıları değişik elbiselerle kombinleyerek yaz boyunca davetlerin en şık kadınlarından biri olmayı başarabilirsiniz. Bu arada sezonun trendi sarı elbiselerin metalik abiye ayakkabılar ile muhteşem durduğunu da ekleyelim. Elbette yalnızca sarı elbiselerle değil, beyaz, lacivert, kırmızı yani kısacası hemen her renk abiye elbisenizi metalik abiye ayakkabılarla kusursuzluğa taşıyabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu