Moda

Şort – Tişört Kombinleri

Isınan havalarda en kolay kombin, şort – tişört kombinleri olacak. Seçmiş olduğunuz iki parça ile siz de şık görünmenin yolunu bulabilirsiniz.

Hangi Şortla Hangi Tişört Giyilir?

Şort tişört kombinleri içinden seçiminizi yapacaksınız. Ancak hangi şort ile hangi tişörtün giyileceği önemlidir. Şort modelleri arasından seçiminizi yaparak direkt olarak hangi şortun ve tişörtün sizin için uygun olduğuna bakabilirsiniz.

Kumaş Şortlar;

Kumaş şortlar ile nasıl bir tişört giymelisiniz? Kumaş şortun rengi ve deseni bu noktada belirleyici olacaktır. Eğer sade bir şort ise renkli tişört giymeniz, desenli tişört giymeniz söz konusu olabilir. Ancak bunun dışında uyumlu olması açısından kumaş konusunda bir problem çıkmayacak. Tamamen desenler ve renkler üzerinden seçiminizi yapmanız istenecektir.

Kot Şortlar;

Yazın en çok tercih edilen şortlar, kot şortlar. Şortlarınız ile beyaz tişörtleri kombin ettiğinizde son derece özel bir kombin ortaya çıkar. Altına giymiş olduğunuz bir spor ayakkabı ile ise direkt olarak şık bir kombin yapacaksınız. Bunun için sunulmuş olan şort ve tişört modelleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Yazın kot şort kombinleri içinden beğendiğiniz bir kombini oluşturmanız mümkün olacaktır.

Yazın Tişört Modelleri

Tişört modelleri arasından sizi yansıtan bir modeli tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz tişört desenli – karışık bir tişört ise direkt olarak sade bir şort ile kombin edin. Yani şortun desensiz olması, düz bir şort olması önemlidir. Bunun üzerinden seçiminizi yaparak, direkt olarak kombininizi oluşturmanız sağlanacaktır.

Seçtiğiniz tişörtlerin baskılı olması da 2018 tişört modası içinden bir tişört almanızı sağlar. Çünkü baskılı olan modellerin bu yazın modası olduğu açıklanmıştır. Sizin beğenmiş olduğunuz modeller arasından seçim yapılarak, direkt olarak kombin edilmesi sağlanacaktır. Seçim size bırakılmıştır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu