Moda

Kot Etek Altına Uygun Ayakkabılar Nelerdir?

Kot Etek Altına Uygun Ayakkabılar Nelerdir? Kot eteğe uygun ayakkabılar denildiği zaman bu alanda dış görünümünüzü ön plana çıkaran birçok ayakkabı modeli ortaya konur.

Kot Etek Altına Uygun Ayakkabılar Nelerdir? Kot etek altına uygun ayakkabılar tercih edilirken öncelikle giyilen kot eteğin yapısına da bakılır. Çünkü bu alanda birbirinden farklı olan birçok kot etek çeşidi ve modeli vardır. Bunların her biri farklılık gösterdikleri için buna uygun olan bir ayakkabı tercih edilmelidir. Böylece daha uyumlu bir görünüm de elde etmiş olursunuz.

Kot Etek ve Babet

Kısa bir kot etek giymişseniz eğer bu eteğe uygun ve uyumlu olan bir babete ihtiyaç duyulur. Böylece daha şık ve uyumlu bir görünüm de ortaya çıkmış olur. Özellikle kot eteğinizi beyaz bir elbise ile birleştirmişseniz babet de beyaz veya açık bir renk olabilir. Kot etek kombini alanında özellikle renge de dikkat edilmesi gerekilir. Renk ve görünüm ile uyumlu olan birçok babet mevcuttur.

Kot Etek ve Sandalet

Kot eteğinizi şimdi çok şık bir sandalet ile de giyebilirsiniz. Sandalet yazın vazgeçilmezleri arasında yer alır. Bu kapsamda eteğinize uyumlu olan çok şık bir sandalet tercihinde de bulunabilirsiniz. Özellikle uzun ipli ve bağlamalı olan sandaletler daha çok öne çıkar. Ancak bunun için kısa kot etek tercih edilebilir. Kısa kot eteğe sandaletler daha çok yakışır. Bunu göz önünde tutup sandalet tercihinde bulunabilirsiniz.

Kot Etek ve Spor Ayakkabılar

Kot eteğe uygun olan spor ayakkabılar da vardır. Kot etek kombinleri alanında özellikle çok şık duracak bir spor ayakkabıyı rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Özellikle tercih edilen bir spor ayakkabı sizin nasıl bir tarza sahip olacağınız hakkında da gerekli bilgiyi verir. Yani burada tarzınızı göz önünde tutup buna uygun olan bir spor ayakkabı giyebilirsiniz. Ancak uzun bir kot etek giyecekseniz özellikle bunun için spor ayakkabı daha ideal bir yapıya dönüşmektedir. Yani uzun etekler için vazgeçilmez olanlar arasında her zaman ilk sırada spor ayakkabı vardır. Kombin yaratmak için bunları göz önünde tutup şıklığı yakalayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu