Moda

Kombin Nasıl Yapılır?

Ne giyinmeniz gerektiğini bilmiyorsanız öncelikle size yakışan renkleri belirlemeniz, daha sonra da vücut tipinize uygun olan parçaları bulmanız gerekmektedir. Vücut tipinize en çok yakışan ürünler, sizi yansıtan renkler ve kusurlarınızı gizleyen ürünlerdir.

Aynı zamanda öne çıkarmak istediğiniz bölgelerinizi en iyi şekilde gösteren bu ürünler, kombin hazırlamak ve ne giyineceğinize en kısa sürede karar vermek açısından size yol gösterecektir. Kombin hazırlamak aslında ne giyineceğini bilenler için oldukça basittir. Bu yüzden kombin yapmanız gerektiğinde doğru parçaları bulmanız da kolaylaşacaktır.

Baseni Büyük Olanlar

Baseni büyük olanlar genelde dünya nüfusunun büyük kısmıdır. Bu yüzden yüksek bel etek ve pantolonlar, dökümlü bluzlar bu kişileri ideal bir görünüme kavuşturacaktır. Boyu uzun olanlar kısa paçalar, boyu kısa olanlar ise bilek hizasındaki paçaları tercih edebilir.

Ayakkabı seçiminde bilekten bağlı modelleri tercih etmesi gerekenler uzun boylular olurken, stiletto seçecek olanlar da boyu kısa olan kişilerdir. Elbise seçiminde A kesimi seçen büyük basenliler, bluz seçiminde de bu tarz modelleri tercih ederek, bel inceliği konusunda kemerlerle bu inceliği öne çıkarabilir.

Kilolu Olanlar

Kilolu olanlar için doğru parçaları seçmek zordur. Ama en önemli kolaylık, vücut fazlalıklarının nerede olduğunun ortaya çıkarılması olacaktır. Fazlalıklar ortaya çıktıktan sonra başarılı bir şekilde kombin seçerek vücudunuzdaki fazlalıkları örtebilirsiniz.

Boyunuzu daha uzun göstermek isterseniz siyah rengi tek parça halinde tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda istediğiniz ürünleri bulabilmek için stil danışmanlarından yardım alabilir, ünlülerden sizin gibi vücudu olanların nasıl giyindiğine bakarak ilham alabilirsiniz. Ne giyineceğini bilmek birçok kişinin kolayca kombin oluşturmasına ve her yerde şık görünmesine yardımcı olacaktır. Bu yüzden doğru karar verebilmek için kilolu ve zayıf olanların doğru kombinler oluşturmaları sağlanmalıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu