Güzellik

İğne oyası küpe modelleri

Tamamen el becerinizi kullanarak oluşturabileceğiniz bir küpe tasarımıyla daha karşınızdayız.
Başka hiçbir malzeme kullanmadan yalnızca iğne, iplik ve klipler ile muhteşem renklere sahip, görselliği müthiş küpe tasarımlarınıza imzalarınızı atabilirsiniz.

İğne oyası küpe modelleri

Herkes tarafından özellikle çeyizlerde tercih edilen iğne oyalarındaki motiflerle şık ve gösterişli küpeler yapabilirsiniz.
İnternette yer alan birçok iğne oyası motiflerinden iki kulağınıza birer adet yaptıktan sonra klipse tutturmanız yeterli.
İstediğiniz boyutlarda ve renklerde, dilerseniz rengarenk hazırlayacağınız motifleri, klipse tutturmanız için halkaya dahi ihtiyacınız yoktur.
Masa örtülerinde, oyalarda veya havlularda tercih edilen iğne oyaları modasına, bir yenisini de küpe tasarımlarıyla ekliyoruz.
Giysilerinizdeki renklere uyduracak bir aksesuar veya parça bulamamışsanız, size iğne oyasından yapılmış motiflerle hazırlanmış küpeleri tasarlamanızı öneriyoruz.
Her evde bulunacak malzemelerle basitçe ve kısa zamanda hazırlayacağınız iğne oyalarını isterseniz klipse geçirmeden önce çamaşır kolasıyla düzeltebilirsiniz.
Böylece yıkansa dahi kırışmayacak olan motifleriniz, sizi en özel günlerinizde dahi zor durumda bırakmayacaktır.
İlginizi çekeceğini düşündüğümüz iğne oyası küpe modellerini çiçek çiçek veya geometrik şekillerde de hazırlayabileceğinizi unutmayın.
Tasarımını tamamen kendi zevkinize bıraktığımız küpe modellerine en nadide parçalar eklemek isterseniz önerilerimizi takip etmeye devam edin.
Siz değerli ziyaretçilerimize hepsi birbirinden güzel ve özel modellerde küpe tasarımlarını aktarmaya devam edeceğiz.
Hemen atmaya hazırlandığınız malzemeleri yeniden gözden geçirin ve küpe yapımında hangilerinin işinize yarayacağını yeniden bir değerlendirin.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu