Güzellik

Gömlek Kombini Nasıl Yapılır? 

 

Gömlek Kombini Nasıl Yapılır? 

Gömleklerden; ne yaz aylarında vazgeçilebilir, ne de kış aylarında. Gömlekler çoğu zaman kurtarıcı görevi görürken, şıklık yaratmayı da başarmıştır. Birçok modele sahip gömlekleri, nasıl kombinleyerek şıklık çizgisini aşabiliriz?

Kalçanızın aşağısına inen bir gömleği, mini şortlar ile kombin edebilirsiniz. Kullanacağınız rahat, spor ayakkabılar ile; hem rahat, hem spor, hem de şık bir kombin yapmayı başaracaksınız.

Kot bir gömleği babetler, kocaman, yumuşak bir çanta ve renkli bir tayt ile kombin edebilirsiniz. Bu sezon trend olan, geçmişten günümüze gelen; tahta boncuk kolyeyide gömleğinizin üzerine takarak tarz yaratabilirsiniz. Ancak unutmayın ki; kolyenizin hakimiyet rengi taytınızın renginden olsun.

Gömlekler içine giyilen bluzler, atletlerde bu sene rövaşta olacak. Bluz yahut tşört giyilecek ve üzerine gömlek; gömlek düğmeleri ise kapanmayacak. Tabii ki bu modayı kendinize göre uyarlayabilirsiniz.

Bu sene gömlekler oldukça çok kullanılacak. Farklı kullanımlara da açık. Elbise üzerine, kot ceket giyme modası ise sürmeye devam ediyor. Şık bir elbise üzerine geçirilen kot ceket, maskulen bir hava yaratmayı başarıyor.

Gömlekler boyfriend pantolonlar ile de farklı tarzlarda kullanılıyor. Örneğin boyfriend pantolonun üzerine giyilen, kısa blüz farklılık yaratıyor. Takılan takılar ve giyilen stilettolar ile de sert hava yumuşatılıyor.

Kısa tulumlar üzerine, tulum boyu giyilen gömleklerin yanı sıra, gömlek elbiseler bu senenin de trendi. Sade, şık olan gömlek elbiseler; konvers ile kullanılarak şıklık ile sporu harmanlayabilirsiniz.

Şıklığınızın daim olmasını dilerim.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu