Güzellik

Erkeklerin Hoşlandığı Ruj Renkleri

Ruj seçiminde özellikle bakıldığında erkeklerin kadınlarda görmek istediği ruj renkleri farklı zevklere hitap edecek seçenekleri oluşturmaktadır.

Ruj her zaman kadınların kozmetik alanında vazgeçemediği seçenekler arasında yer almaktadır. Ancak ruj renkleri konusunda yapılacak olan seçimler özellikle erkeklerin beğeneceği şekilde yapılabilir. Kadınlar kadar erkekler açısından da bakıldığında bu durum fazlasıyla etkili olmaktadır.

Dudakların daha dikkat çekici görünmesini sağlamak için yapılacak olan ruj seçimi oldukça önemlidir. En uygun renk seçimi ten rengine göre yapılabilir. Aynı zamanda erkekleri etkilemek isteyenler erkeklerin hoşlandığı ruj renkleri ile  de istedikleri etkiyi oluşturabilirler.  Peki, erkekler hangi renklerden daha çok hoşlanır?

Kırmızı Ruj

Çoğu zaman erkekler tarafından özellikle seksi göstermesi nedeniyle büyük ilgi gören renklerden biridir. Kadınların kırmızı ruj kullanması durumunda erkekler tarafından ilgi görmesi kaçınılmaz olabilir. Kırmızı her zaman erkekler için en çarpıcı renk seçeneklerinin başında gelmektedir. Bu nedenle kadınlar içinde vazgeçilmez bir seçim olmaktadır.

Nude Tonlu Rujlar

Doğal göstermesi nedeniyle tercih edilen renkler arasında yer almaktadır. Kadınlarda özellikle natürel bir görünüm sağlamak amacı ile uygulanmaktadır. Doğal görünümü çekici hale getirmek isteyenler göz makyajı ile tamamlayabilirler.

Pembe Ruj

Erkeklerin dikkatini çekmek isteyenler için erkekleri etkileyen ruj renkleri konusunda pembe iddialı bir seçim olmaktadır. Makyaj yaparken erkekleri etkilemek isteyen kadınlar için tercih edilecek olan ruj renkleri değişebilir. Erkeklerin hoşuna gidecek renkler dikkat çekici olabileceği gibi aynı zamanda natürel renklerde olabilir.

Kırmızı, pembe ve koyu renkler en dikkat çeken renkleri oluşturur. Aynı zamanda doğal bir görünüme sahip olmak isteyenler için nude renklerde kullanılabilir. Farklı görünmenin dışında erkeklerin ilgisini çekmek isteyenler en uygun renkleri kullanarak istedikleri etkiyi alabilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu