Moda

Çekici Bir İlkbahar Trendi Önerisi

Son zamanlarda yaşanılan en cıvıl ilkbahar olacağı nedeni ile çekici bir ilkbahar trendi önerisi için çok farklı görüşler yer almaktadır. Çok daha canlı bir ilkbahar sizleri bekliyor.

Canlı Bir İlkbahar İçin

Moda haftaları ilerledikçe nasıl bir ilkbahar bizleri bekliyor yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Özellikle canlı renklerin olmasının yanı sıra lavanta rengi bu sezonda ilkbahar rengi olarak damgasını vuracak. Bu neden ile seçtiğiniz kıyafetler arasında genel olarak bu renk üzerinde durmanız modayı yakından takip ettiğinizin kanıtı olacaktır. Lavanta rengi 2018 ilkbahar trendleri arasına girmek için hazır. Bu renk sadece ilkbaharı değil tüm 2018 yılı modasını tamamen etkileyecek gibi görünüyor.

Çekici Bir İlkbahar Trendi Önerisi 1Modern Ve Romantiklik Bir Arada

İlkbaharı çok farklı kıyafetlerin bir arada olduğu kombinler bekliyor. Özellikle modern kıyafetlerin arasında romantik elbiseler her zaman kendiniz daha da çok gösterecek. Uçuş uçuş  olan kumaşlar, romantik desenli ve fırfırlı elbiseler ilkbahar aylarının çok daha romantik geçeceği sinyalini vermektedir. Ayrıca yüksek bel kıyafetlerin daha da yüksek olması ile ilkbahar aylarında bayanlar daha hoş görünecektir. Bu sayede bacaklar daha da uzun gösterecek ve trendler arasına girecektir. Modern bir görünüm olan çok yüksek bel kıyafetleri bayanlar daha güzel taşıyacaktır.

Işıltılı Bir İlkbahar İçin

2018 sezonunda ilkbahar ayları daha da ışıltılı geçeceği trend olan kıyafetlerden belli olması ile günlük giyimde dahil ışıltı ön planda yer alacaktır. Bu sezon geçen sezona göre daha fazla ışıltıların olacağı gibi görünmekte. Ayrıca ilkbahar trendi trençkotları görmek mümkün olacaktır. İlkbahar trençkot seçiminde fırfırlı ve kolsuz ternçkot modelleri çok önemli bir detay kazanıyor. Bu sezon en kısa süre içinde bir trençkot modelini gardırobunuza eklemelisiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu