Gebelik

Bebeğim Erkek Mi Kız Mı Olacak

Hamilelik süresince en çok merak edilen soru da bebeğin cinsiyetidir. Bebeğim kız mı erkek mi Çin takvimi ile doğruluk payı yüzde seksen olduğu tespit edildi. Çin takvimi yapılmadan önce bebeğin 4. Aya girerken ultrasonla tespit edilirdi. Bu süreyi uzun görenlerin Çin takvimine bakmaları fayda sağlar.

Bebeğim Erkek Mi Kız Mı Olacak
Bebeğim Erkek Mi Kız Mı Olacak

Bebeğim Erkek Mi Kız Mı Olacak ve Belirtileri Nelerdir

Hamile kaldığınız günü iyi bir şekilde bilirseniz o zaman bu takvim işinize yarayacaktır. Yaş ve hamile kalınan gün önemlidir. Bebeğim kız mı erkek mi olacak Çin takvimi ile sizler tablodan bebeğinizin cinsiyetini öğrenebilirsiniz. Tablo hesaplamaları ile sizler kısa sürede çocuğunuzun cinsiyetini öğrenmiş olursunuz.

Bebeğim Erkek Mi Kız Mı Olacak
Bebeğim Erkek Mi Kız Mı Olacak

Anne adayları tatlı yiyeceklere yönelirse kız, tuzlu yemeklere yönelirlerse erkek bebekleri olacağı görüşü yaygındır. Erkek bebek anne karnında duruş pozisyonu aşağıda yer alır. Kız bebeklerin duruş pozisyonu ise yukarıdadır. Bebeğiniz Çin takvimi hesabıyla sonuçları her zaman doğru olmayabilir. Sizlere belirli bir fikir verir.

Sizlerin beslenmeleri de bebeğin kız veya erkek olduğunu anlatır. Aşerme olayında eskiler bebeğin cinsiyetinin ne olduğunu anlardı. Önemli olan sağlıklı bir bebek getirmektir. Çocuğunuz kız ya da erkek olsun en güzeli sağlıklı olsun. Takvim hesabı ile sizler merakınızı gidermiş olacaksınız. Anne adaylarının merak etme nedenlerinden biri de bebeğine ne tarz eşyalar alacağını bilmektir. Cinsiyet tespiti ile rahatça alışverişe çıkabilirler.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Çok eski yöntemler bazen doğru sonuç verebiliyor ama yinede her zaman bir doktora görünmekte fayda var .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu