Yaşam

Artık Telefonları Kalkmadan Oturduğunuz Yerden Şarj Edebilmenizi Sağlayan Teknoloji Harikası: Couchlet

Couchlet
Couchlet

Artık Telefonları Kalkmadan Oturduğunuz Yerden Şarj Edebilmenizi Sağlayan Teknoloji Harikası: Couchlet

Bir Akıllı telefon kullanıcısı iseniz şüphesiz en büyük sorununuz şarj etme konusudur. Teknoloji devleri tarafından getirilen bu çözüm sayesinde iş te, ev de oturduğunuz yerden kalkmaya gerek kalmadan artık telefonlarınızı şarj edebileceksiniz.
Amiral gemileri hayatımıza girdiği günden beri en büyük sorunu amiral gemileri şarj etmede  yaşıyoruz. Bu sorun öyle boyutlara geldi ki artık çoğumuz evde akıllı telefonlarımızı kullanırken, tabiri caizse prizlere yapışık halde hayatımızı sürdürüyoruz.

Bu hayata son vermek ve çözüm  için üretilen bu cihaz, kıvrak zekanın bir ürünü olsa gerek. İki girişli USB şarj makinesi olan Couchlet olarakda adlandırılan bu cihaz, koltuklarımıza ,sandalyelerimize ve yataklarımıza monte edilebiliyoruz. Bu sayede koltuktan yerimizden kalkmadan akıllı telefonumuzu şarj edebiliyoruz. Sadece evde mi tabiki hayır  araba koltukları da bu gruba dahil.

3-4 metre uzunluğundaki USB kablolarınıza elveda diyin artık.  Devrim niteliğindeki Couclet fiyat konusunda ağızları açık bıraktı ; 16$ çok aşırı ucuz olmasının nedeni bağış toplanmış olması.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu