Güzellik

2015 Topuz Modelleri İle Şıklık Yarışına Katılın!

Sepet Örgü Topuz Modeli

Sepet Örgülü Topuz
Sepet Örgülü Topuz

Sepet örgü topuz modeli yapmak için ilk olarak bir tutam saç ayırın ve kalan kısımları da atkuyruğu şeklinde toparlayın.  Daha sonrada ön saçtan başlayarak atkuyruğundan gelen saçlar ile örmeye başlayın. Örgüleriniz balıksırtını andırsın. Son kısma kadar balıksırtı şeklinde olan örgüyü topuz şeklinde dolayın. Saçınızın uç kısmını da toka ile sabitleyin.

Daha sonra şık bir elbise ve zarif bir makyaj ile güzelliğinize güzellik katarak tüm dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Bu saç modelini herhangi bir kuaföre gitmeden de rahat bir şekilde yapabilirsiniz. 2015 yılının topuz modelleri arasında yerini almayı başarmıştır. Pek çok kişi tarafından yapılan bir topuz modelidir.

Sepet örgü Topuz modeli, günümüzde de birçok bayan tarafında saçlarındaki muhteşem güzelliği ve zarafetini göstermek için yapmakta oldukları bir topuz modeli olmuştur.

Alt Topuz Gelin Saçı

15-stunning-updo-wedding-hairstyles-487-int
Alt Topuz Gelin Saçı

Son dönemlerde revaçta olan alt topuz gelin saçı, güzelliğinize güzellik katabilecek bir modeldir. Saçınızın ön tarafını krepe atarak kabarttıktan sonra saçlarınızı bukle bukle kıvırarak bir toka yardımı ile tutturarak bu saç modelini yapabilirsiniz. Oldukça rahat ve basit olması ile birlikte pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Daha sonra şık bir toka yardımı ile güzelliğinize şıklık katabilirsiniz.

f7c78e89dc83045a69f43d9afc110d47
Alt Topuz

Alt topuz gelin saçı oldukça gözde bir topuz modeli olması ile birlikte, bayanların günlük yaşamlarında ve özel anlarında tercih ettikleri topuz model olmuştur.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu